“Vind 43-persoons Accommodatie in Nederland | Hotels & Appartementen”
20 februari 2022De ideale groepsaccommodatie voor 43 personen in Friesland
Bent u op zoek naar een accommodatie voor 43 personen in Friesland? Dan bent u bij Zeilschool Pean aan het juiste adres. Onze groepsaccommodatie ligt midden in de natuur direct aan open vaarwater en in het nationaal park de Alde Feanen. We bieden verblijf, zeilboten en sloepverhuur, zeillessen en verzorgen graag alle catering voor jullie groep.
3 verschillende groepsaccommodaties
Zeilschool Pean heeft 3 verschillende groepsaccommodaties; De Berch (10-35 personen), de Jister (30 t/m 150 personen) en de Swarm (8-16 personen). Afhankelijk van de grootte van uw groep kunt u kiezen voor de meest geschikte accommodatie. Al onze accommodaties zijn voorzien van moderne faciliteiten en comfortabel ingericht.
Catering
Naast verblijf en zeilboten en sloepverhuur, verzorgen wij ook de catering voor uw groep. U kunt kiezen uit een uitgebreid assortiment van verschillende gerechten en dranken. Onze koks bereiden graag een heerlijke maaltijd voor uw groep. Daarnaast kunt u ook kiezen voor een van onze arrangementen.
Kom naar Zeilschool Pean
Kom naar Zeilschool Pean voor een onvergetelijke ervaring. Onze groepsaccommodatie is de ideale plek voor een weekendje weg met uw groep. Bekijk hier de mogelijkheden voor uw groep en boek direct uw verblijf!
Kom naar Zeilschool Pean en ervaar de perfecte groepsaccommodatie voor 43 personen in Friesland. Boek hier uw verblijf!
1. Hoeveel personen kunnen er in 43 accommodatie personen?
Antwoord: Er kunnen maximaal 43 personen in 43 accommodatie personen verblijven.
2. Wat is de maximale capaciteit van 43 accommodatie personen?
Antwoord: De maximale capaciteit van 43 accommodatie personen is 43 personen.
3. Is 43 accommodatie personen geschikt voor grote groepen?
Antwoord: Ja, 43 accommodatie personen is geschikt voor grote groepen tot 43 personen.